
Фри картоптарына арналған себет UNOX GRP 815 GN 1/1 (530х325х50)
- Бар
- Коды:19763
68 449 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX GRP 815 кәрзеңкесі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда бу шығаратын қондырғыларда, пештерде және наубайхана шкафтарында француз картоптарын, сондай-ақ басқа да қуырылған тағамдарды дайындауға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жартылай фабрикаттардың максималды сыйымдылығы: 2 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GRP815 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.2 кг |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | ГН 1/1 (530х325), 530х235 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 68 449 ₸


