
Пісіруге арналған табақ UNOX TG 975 GN 1/1 (530х325х15)
- Бар
- Коды:322535
36 813 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған табақша UNOX TG 975 арналған дайындау, әр түрлі тағамдар, нан-тоқаш және кондитерлік бұйымдарды пісіру пароконвектоматтарда, пештерде және наубайханалық шкафтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Бұйым силиконды жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Бейне| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Тереңдігі | 15 мм |
| Перфорацияланғансалмақ (қаптамасыз) | 0.8 кг |
| Өлшем | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 36 813 ₸


