
Вакуумдауға арналған науа UNOX TG 122 GN 1/2 (325х265х40)
- Бар
- Коды:322560
35 542 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX TG 122 науасы ыдыстарды дайындауға, содан кейін оларды XUC 135 сорғысымен ыстық күйінде эвакуациялауға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қақпақ пен сорғы кірмейді және бөлек сатып алынады.
Бейне| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 1/2 (325x265) |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 35 542 ₸


