
Қуыруға арналған табақ UNOX TG 805 GN 1/1 (530х325х20)
- Бар
- Коды:322543
38 347 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX TG 805 қуыру табасы рататуильді пісіруге, қуырылған картопқа және CHEFTOP MIND бу конвекторлары мен конвекциялық пештерде қуырылған балыққа арналған.MAPS және CHEFLUX қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 38 347 ₸


