
Қуыруға арналған табақ UNOX TG 350 (460х330х20)
- Бар
- Коды:322541
36 813 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX TG 350 парағы майға пісірілген тағамдарды қуыруға арналған: крокеттер, балық филесі, котлеттер, көкөністер, ірі ет кесектері. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған және эмальмен қапталған.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.49 кг |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | 460х330 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 36 813 ₸


