
Қуыруға арналған таба UNOX TG820
- Бар
- Коды:360121
41 988 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX TG820 науасы CHEFTOP MIND пештерінде бумен пісіруге және сус-видеоға түсіруге арналған.Maps BIG, CHEFLUX, CHEFTOP-X, CHEFTOP MIND.Maps COUNTERTOP, EVEREO, CHEFTOP MIND.Maps BIG COMPACT и HEFTOP MIND.Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарындағы Maps COMPACT. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 540х335х50 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Бөлшектердің түрі | Пісіру парағы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.6 кг |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | 530х325 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 41 988 ₸


