
UNOX TG 830 GN 1/1 FORO STEEL65 пісіруге арналған табақ
- Бар
- Коды:260428
43 451 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX TG 830 пісіруге арналған табақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда бу коллекторларында Sous-Vide технологиясы бойынша көкөністерді бумен пісіруге арналған. Перфорацияланған жабын өнімдердің науаның бетіне жабысып қалуын болдырмайды.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.38 кг |
| Тереңдігі | 65 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Перфорацияланғансалмақ (қаптамасыз) | 1 кг |
| Өлшем | ГН 1/1 (530х325), 530х325 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 43 451 ₸


