
UNOX TG 825 GN 1/1 STEEL65 пісіруге арналған табақ
- Бар
- Коды:260426
47 004 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған парақ UNOX TG 825 арналған пицца дайындау, нан-тоқаш және кондитерлік бұйымдарды пісіру пароконвектоматтарда, пештерде және наубайханалық шкафтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Жабыспайтын жабын өнімдердің науаның бетіне жабысып қалуын болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.10 кг |
| Тереңдігі | 65 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | 530х325 мм, ГН 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 47 004 ₸


