
Вакуумдауға арналған науа UNOX TG 111 GN 1/1 (530х325х100)
- Бар
- Коды:322547
57 662 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX TG 111 науасы ыдыс-аяқтарды дайындауға, содан кейін оларды XUC 135 сорғысымен ыстық күйінде эвакуациялауға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қақпақ пен сорғы кірмейді және бөлек сатып алынады.
Бейне| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.5 кг |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 57 662 ₸


