
UNOX TG 416 (600x400x9) пісіруге арналған табақ
- Бар
- Коды:324711
39 923 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған парақ UNOX TG 416 арналған дайындау, әр түрлі ыдыс-аяқ, нан-тоқаш және кондитерлік бұйымдарды пароконвектоматтарда, пештерде және наубайханалық шкафтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Бұйым силиконды жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.7 кг |
| Тереңдігі | 9 мм |
| Өлшем | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 39 923 ₸


