
UNOX TG 360 пісіруге арналған табақ (460х330х27)
- Бар
- Коды:322493
151 048 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған табақша UNOX TG 360 арналған дайындау, әр түрлі тағамдар, нан-тоқаш және кондитерлік бұйымдарды пісіру пароконвектоматтарда, пештерде және наубайханалық шкафтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда және кондитерлік цехтарда. Модельдің беті аралас (тегіс және бұдырлы) болады. Бұйым күюге қарсы жабыны бар алюминийден жасалған.
Бейне| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.2 кг |
| Тереңдігі | 27 мм |
| Өлшем | 460х330 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 151 048 ₸


