
Пісіруге арналған табақ ПишТех ЛП-600/400 (600х400х20)
- Бар
- Коды:94816
16 598 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған табақ ЛП-600/400 тағамдық технологиялары наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындау және кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін пісіру үшін қолданылады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000145748 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.85 кг |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | Алюминий |
| Өлшем | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 16 598 ₸


