
ПишТех 570х470х40 (қар. мет.) пісіруге арналған табақ, боялған
- Бар
- Коды:96287
11 156 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған табақ Тағамдық технологиялар 570х470х40 наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындау және кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Парақ ұнтақ бояумен жабылған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044399 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.5 кг |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | 570х470 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | пісіруге арналған таба / парақ |
- Бағасы: 11 156 ₸


