
Шаңсорғыш кәсіби Hurakan HKN-WDVC35L
- Бар
- Коды:198113
113 330 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WDVC35L кәсіби шаңсорғышы жөндеу-құрылыс немесе реставрациялау жұмыстары барысында ұсақ қоқыстар мен шаңды жинауға, сондай-ақ қатты және тоқыма еден жабындарының кез келген түрін, кеңселердің, қонақүйлердің, кинотеатрлардың, сауда орталықтарының үй-жайларындағы жұмсақ жиһаздарды құрғақ тазалауға арналған. , қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындары және басқа салалар, сондай-ақ үйде. Модель мотормен жабдықталған. Корпус металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне шланг, телескопиялық металл құбыр, еден щеткасы, жалпақ (саңылаулы) сорғыш саптама, шағын дөңгелек щетка және қысқа тұтқа кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Кабельдің ұзындығы: 5000 мм
- Қаптамадағы габариттері: 350х400х900 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.2 кг |
| Биіктігі | 760 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Сору қуаты | 1.5 кВТ |
| Мақсаты | кәсіби тазалауға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Шаң жинағыштың көлемі | 35 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Классикалық |
| Тазалау түрі | құрғақ, ылғалды |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 113 330 ₸


