
Cambro BWM10CW мартини үшін фужер мөлдір
- Бар
- Коды:101199
539 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro BWM10CW мартини стақаны жоғары сапалы сынбайтын поликарбонаттан жасалған және әйнектің сыртқы түрі мен мөлдірлігін имитациялайды. Ірі көлемді негіз бұйымның тұрақтылығын арттырады. Мейрамханаларда, кафелерде және ашық барларда қызмет көрсету үшін өте қолайлы.
Ерекшеліктері:
- Салқындату және мұздату кезінде жарылып кетпейді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 96216 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.258 кг |
| Биіктігі | 175 мм |
| Тереңдігі | 122 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана. |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 295,5 мл |
| Серия | Aliso |
| Сусынның түрі | мартини |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 122 мм |
- Бағасы: 539 ₸






