
Cambro P320CW 135 мөлдір құмыра
- Бар
- Коды:101209
12 016 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro P320CW 135 құмыра жоғары сапалы сынбайтын поликарбонаттан жасалған және әйнектің сыртқы түрі мен мөлдірлігін имитациялайды. Массивті негіз бұйымның тұрақтылығына кепілдік береді. Мейрамханаларда, кафелерде және ашық барларда қызмет көрсету үшін өте қолайлы.
Ерекшеліктері:
- Шүмектің ерекше пішіні мұздың төгілуіне және сусын құйылған кезде оның кездейсоқ төгілуіне жол бермейді
- Ыңғайлы тұтқа
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтқасы бар диаметрі: 145 мм
- Шүмегі бар биіктігі: 170 мм
- Түсі: мөлдір
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 98773 / P320CW-135 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.3 кг |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 145 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 950 мл |
| Серия | CamView |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Сусынның түрі | су, шырын |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 145 мм |
- Бағасы: 12 016 ₸










