
Cambro BWB16CW 135 сырасына арналған мөлдір саптыаяқ
- Бар
- Коды:101217
11 872 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro BWB16CW 135 сыра саптыаяғы жоғары сапалы сынбайтын поликарбонаттан жасалған және әйнектің сыртқы түрі мен мөлдірлігін имитациялайды. Ірі көлемді негіз бұйымның тұрақтылығын арттырады. Мейрамханаларда, кафелерде және ашық барларда қызмет көрсету үшін өте қолайлы.
Ерекшеліктері:
- Салқындату және мұздату кезінде жарылып кетпейді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 70748 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.283 кг |
| Биіктігі | 159 мм |
| Тереңдігі | 121 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана. |
| Көлем | 473 мл |
| Серия | Aliso |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Сусынның түрі | сыра |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 121 мм |
- Бағасы: 11 872 ₸






