
Cambro BWP14CW 135 сырасына арналған мөлдір фужер
- Бар
- Коды:101219
12 378 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro BWP14CW 135 сыра стақаны жоғары сапалы сынбайтын поликарбонаттан жасалған және әйнектің сыртқы түрі мен мөлдірлігін имитациялайды. Ірі көлемді негіз бұйымның тұрақтылығын арттырады. Мейрамханаларда, кафелерде және ашық барларда қызмет көрсету үшін өте қолайлы.
Ерекшеліктері:
- Салқындату және мұздату кезінде жарылып кетпейді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 70761 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.298 кг |
| Биіктігі | 243 мм |
| Тереңдігі | 83 мм |
| Қаптамадағы саны | 24 дана. |
| Көлем | 458,4 мл |
| Серия | Aliso |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Сусынның түрі | сыра |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 83 мм |
- Бағасы: 12 378 ₸





