
Cambro D8 152 мөлдір стақан
- Бар
- Коды:106939
1 416 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro D8 152 әйнегі соққыға төзімді стирол акрилонитрилден жасалған және әйнектің сыртқы түрін имитациялайды. Гофрленген беті арзан пластиктен жасалған бұйымға жоғары сапалы шыны ыдыспен максималды ұқсастық береді. Мейрамханаларда, кафелерде және ашық барларда қызмет көрсету үшін өте қолайлы.
Ерекшеліктері:
- Ыстыққа төзімділік -20-дан 85 °С-қа дейін
- Sani-Rim гигиеналық ернеуі
- Сынбайды және сынбайды
- Жинақталады
- Табанға салуға арналған құлақшалар жабысып қалудың алдын алады
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D8 түсінік. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.06 кг |
| Биіктігі | 108 мм |
| Тереңдігі | 67 мм |
| Қаптамадағы саны | 36 дана. |
| Көлем | 236,5 мл |
| Серия | Del Mar |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Сусынның түрі | су, шырын |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 67 мм |
- Бағасы: 1 416 ₸









