
Cambro GB850CW 135 коктейльге арналған мөлдір фужер
- Бар
- Коды:101215
3 818 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro GB850CW 135 коктейльге арналған фужер жоғары сапалы сынбайтын поликарбонаттан жасалған және әйнектің сыртқы түрі мен мөлдірлігін имитациялайды. Ірі көлемді негіз бұйымның тұрақтылығын арттырады. Мейрамханаларда, кафелерде және ашық барларда қызмет көрсету үшін өте қолайлы.
Ерекшеліктері:
- Салқындату және мұздату кезінде жарылып кетпейді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 98787 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.1 кг |
| Биіктігі | 159 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Қаптамадағы саны | 24 дана. |
| Көлем | 266 мл |
| Серия | Aliso |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Сусынның түрі | коктейль |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 70 мм |
- Бағасы: 3 818 ₸



