
Cambro NT9 152 мөлдір стақан
- Бар
- Коды:106722
1 745 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro NT9 152 әйнегі соққыға төзімді SAN пластиктен жасалған және әйнектің сыртқы түрін имитациялайды. Қырланған қабырғалар бұйымға нағыз шыны шыныға барынша ұқсастық береді. Мейрамханаларда, кафелерде және ашық барларда қызмет көрсету үшін өте қолайлы.
Ерекшеліктері:
- Sani-Rim гигиеналық ернеуі
- Сынбайды және сынбайды
- Жинақталады
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 96220 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.06 кг |
| Биіктігі | 84 мм |
| Тереңдігі | 83 мм |
| Қаптамадағы саны | 36 дана. |
| Көлем | 275 мл |
| Серия | Newport |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Сусынның түрі | су, шырын |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 83 мм |
- Бағасы: 1 745 ₸










