
Cambro P600CW 135 мөлдір құмыра
- Бар
- Коды:101212
12 153 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro P600CW 135 құмыра жоғары сапалы сынбайтын поликарбонаттан жасалған және әйнектің сыртқы түрі мен мөлдірлігін имитациялайды. Массивті негіз бұйымның тұрақтылығына кепілдік береді. Мейрамханаларда, кафелерде және ашық барларда қызмет көрсету үшін өте қолайлы.
Ерекшеліктері:
- Шүмектің ерекше пішіні мұздың төгілуіне және сусын құйылған кезде оның кездейсоқ төгілуіне жол бермейді
- Ыңғайлы тұтқа
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтқасы бар диаметрі: 170 мм
- Шүмегі бар биіктігі: 205 мм
- Түсі: мөлдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 98774 / P600CW-135 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.4 кг |
| Биіктігі | 205 мм |
| Тереңдігі | 170 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Көлем | 1800 мл |
| Серия | CamView |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Сусынның түрі | су, шырын |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 170 мм |
- Бағасы: 12 153 ₸











