
ProHotel DC123 шыны
- Бар
- Коды:119780
4 381 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel DC123 шынысы механикалық және жылулық әсерлерге төзімділігі жоғары ыстыққа төзімді шыныдан жасалған. Бұйымның қос қабырғасы және дөңгелек пішіні бар.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3130640 |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Көлем | 100 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 60 мм |
- Бағасы: 4 381 ₸


