
ProHotel DC122 шыны
- Бар
- Коды:119779
4 622 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel DC122 шынысы механикалық және жылулық әсерлерге төзімділігі жоғары ыстыққа төзімді шыныдан жасалған. Бұйымның қос қабырғасы және дөңгелек пішіні бар.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3141029 |
| Биіктігі | 97 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Көлем | 150 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 70 мм |
- Бағасы: 4 622 ₸


