
ProHotel CD030 кубогы-0.15
- Бар
- Коды:119796
7 274 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CD030-0.15 тостағаны механикалық және жылулық әсерлерге төзімділігі жоғары, ыстыққа төзімді шыныдан жасалған. Бұйымның қос қабырғасы және дөңгелек пішіні бар.
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3141022 / CD030-0.15 / CD030-0.15/DC030 |
| Биіктігі | 63 мм |
| Тереңдігі | 80 мм |
| Көлем | 150 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 80 мм |
- Бағасы: 7 274 ₸


