
ProHotel DC018 шыны
- Бар
- Коды:119788
7 226 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel DC018 шынысы механикалық және жылулық әсерлерге төзімділігі жоғары ыстыққа төзімді шыныдан жасалған. Бұйымның қос қабырғасы және дөңгелек пішіні бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: көк
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3141018 |
| Биіктігі | 116 мм |
| Тереңдігі | 85 мм |
| Көлем | 350 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 85 мм |
- Бағасы: 7 226 ₸


