
ProHotel DC019 шыны
- Бар
- Коды:119785
8 054 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel DC019 шынысы механикалық және жылулық әсерлерге төзімділігі жоғары ыстыққа төзімді шыныдан жасалған. Бұйымның қос қабырғасы және дөңгелек пішіні бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: жасыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3141019 |
| Биіктігі | 146 мм |
| Тереңдігі | 80 мм |
| Көлем | 450 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 80 мм |
- Бағасы: 8 054 ₸


