
ProHotel DC020 шыны
- Бар
- Коды:119786
7 966 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel DC020 шынысы механикалық және жылулық әсерлерге төзімділігі жоғары, ыстыққа төзімді шыныдан жасалған. Бұйымның қос қабырғасы және дөңгелек пішіні бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: жасыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3141020 |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 80 мм |
| Көлем | 250 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 80 мм |
- Бағасы: 7 966 ₸


