
ProHotel CD030 кубогы-0.3
- Бар
- Коды:119795
8 103 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CD030-0.3 тостағаны механикалық және жылулық әсерлерге төзімділігі жоғары, ыстыққа төзімді шыныдан жасалған. Бұйымның қос қабырғасы және дөңгелек пішіні бар.
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3141023 / DC030 |
| Биіктігі | 77 мм |
| Тереңдігі | 10.3 мм |
| Көлем | 300 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 10.3 мм |
- Бағасы: 8 103 ₸


