
ProHotel DC159 шыны
- Бар
- Коды:119791
3 480 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel DC159 шынысы механикалық және жылулық әсерлерге төзімділігі жоғары ыстыққа төзімді шыныдан жасалған. Бұйымның қос қабырғасы және дөңгелек пішіні бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3130668 |
| Биіктігі | 70 мм |
| Тереңдігі | 53 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Көлем | 90 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 53 мм |
- Бағасы: 3 480 ₸


