
Шыны ProHotel DC020/1
- Бар
- Коды:119787
5 587 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel DC020/1 шынысы механикалық және жылулық әсерлерге төзімділігі жоғары ыстыққа төзімді шыныдан жасалған. Бұйымның қос қабырғасы және дөңгелек пішіні бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: көк
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3141213 |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 80 мм |
| Көлем | 250 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 80 мм |
- Бағасы: 5 587 ₸


