
VIATTO PST03AC жинау арбасы
- Бар
- Коды:203951
98 452 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO PST03AC жинау арбасы кеңселерде, сауда орталықтарында, қонақүйлерде, қоғамдық тамақтандыру орындарында және шағын және орта көлемдегі басқа да көпшілік орындарда кәсіби ылғалды тазалауға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре өлшемі: 790х500 мм
- Сөрелер арасындағы қашықтық: 310 мм
Қаптамадағы габариттері: 870х520х250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Материал | Пластик |
| Мақсаты | егін жинау |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Ені | 1020 мм |
- Бағасы: 98 452 ₸


