
Пышақтарға арналған электрлік қайрағыш Hurakan HKN-KNS4
- Бар
- Коды:170840
45 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-KNS4 электр қайрағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде металл пышақтарды қайрауға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,15 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 110х270х100 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.05 кг |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Мақсаты | кәсіби, үйге арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 255 мм |
- Бағасы: 45 293 ₸




