
ATESY фуд-кортына арналған урна УК-610/220
- Бар
- Коды:69463
196 284 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY УК-610/220 урнасы қоғамдық тамақтандыру орындарында және өзіне-өзі қызмет көрсететін мейрамханаларда тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыстарды және фастфуд қаптамаларын жинау және пайдаланылған науаларды уақытша сақтау үшін қолданылады. Бұйым тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жоғарыдан алдыңғы жағында орналасқан бұралмалы есікпен жабылған қоқыс төгетін тесік
- Қоқыс жинауға арналған ыдысқа кіруге мүмкіндік беретін есік (бөлек сатып алынады), төменгі жағында
- Лас науаларды жинауға арналған кең үстел үсті
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қоқысқа арналған сыйымдылықтың ең үлкен көлемі: 430х520х640 мм
Назар аударыңыз! Суретте көрсетілген қоқыс жәшіктері мен науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 1065 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | фудкорттар үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 196 284 ₸


