
ATESY қалдықтарды жинау станциясы ССО-120-Р-01
- Бар
- Коды:119405
324 337 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY SSO-120-P-01 қалдықтарды жинау станциясы қоғамдық тамақтандыру орындарында және өзіне-өзі қызмет көрсететін мейрамханаларда тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыс-аяқтарды және фастфуд орамдарын жинау үшін, сондай-ақ пайдаланылған науаларды уақытша сақтау үшін қолданылады. Модель тұғырдан тұрады және қоқыс дорбасымен бірге пайдаланылатын дөңгелектердегі ішкі резервуардың қоқыс жинағышы ретінде қызмет етеді. Тұғыр мен сыйымдылық тегістелген қоспаланған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 20 қоқыс дорбасы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қоқысты шығару шкафтың жоғарғы жағындағы көлденең қақпақ арқылы жүзеге асырылады
- Қақпақты көтеру ыңғайлы рычагтың көмегімен жүзеге асырылады
- Қоқыстың төгілуін болдырмайтын арнайы шұңқыр
- Қаптың бекіткіші бар домалатылған урна
- Науаларға арналған шектегіштер
Сипаттамалары:
- Қоқысқа арналған қаптың өлшемдері: 80х110 мм
- Өлшемдері:
- Тұғыр: 520х500х1250 мм
- Қоқысқа арналған сыйымдылық: 365х435х755 мм
- Салмақ:
- Тұғыр: 52,7 кг
- Қоқысқа арналған сыйымдылық: 10 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62.7 кг |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | фудкорттар үшін |
| Көлем | 74 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | металлик |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 324 337 ₸





