
Фуд-кортқа арналған урна ATESY УК-350.450-110-02
- Бар
- Коды:124999
145 119 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Урна ATESY УК-350.450-110-02 қоғамдық тамақтандыру орындарында және өзіне-өзі қызмет көрсететін мейрамханаларда тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыстарды және фастфуд қаптамаларын жинау, сондай-ақ пайдаланылған науаларды уақытша сақтау үшін қолданылады. Бұйым тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жоғарыдан алдыңғы жағында орналасқан бұралмалы есікпен жабылған қоқыс төгетін тесік
- Қоқыс жинауға арналған ыдысқа кіруге мүмкіндік беретін есік (бөлек сатып алынады), төменгі жағында
- Лас науаларды жинауға арналған кең үстел үсті
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастырылатын сыйымдылықтың максималды өлшемі: 250х420х700 мм
Назар аударыңыз! Қоқыс контейнері жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19 келі |
| Биіктігі | 1154 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | фудкорттар үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 145 119 ₸


