
ATESY қалдықтарды жинау станциясы ССО-180-П-01
- Бар
- Коды:122863
380 804 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY SSO-180-P-01 қалдықтарды жинау станциясы қоғамдық тамақтандыру орындарында және өзіне-өзі қызмет көрсететін мейрамханаларда тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыс-аяқтарды және фастфуд орамдарын жинау үшін, сондай-ақ пайдаланылған науаларды уақытша сақтау үшін қолданылады. Модель тұғырдан тұрады және қоқыс дорбасымен бірге пайдаланылатын дөңгелектердегі ішкі резервуардың қоқыс жинағышы ретінде қызмет етеді. Тұғыр мен сыйымдылық тегістелген қоспаланған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 20 қоқыс дорбасы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қоқысты шығару шкафтың жоғарғы жағындағы көлденең қақпақ арқылы жүзеге асырылады
- Қақпақты көтеру тұғырдың төменгі оң жақ бұрышында орналасқан педальды басу арқылы жүзеге асырылады
- Қақпақты педальмен де, қолмен де ашуға болады
- Қоқыстың төгілуін болдырмайтын арнайы шұңқыр
- Науаларға арналған шектегіштер
Сипаттамалары:
- Қоқысқа арналған қаптың өлшемдері: 90х110 мм
- Өлшемдері:
- Тұғыр: 600х500х1250 мм
- Қоқысқа арналған сыйымдылық: 450х450х755 мм
- Салмақ:
- Тұғыр: 42 кг
- Қоқысқа арналған сыйымдылық: 11 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Суретте көрсетілген науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 53 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 62.4 кг |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | фудкорттар үшін |
| Көлем | 98 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | металлик |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 380 804 ₸



