
ATESY қалдықтарды жинау станциясы ССО-240-Р-01
- Бар
- Коды:119407
402 330 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY SSO-240-P-01 қалдықтарды жинау станциясы қоғамдық тамақтандыру орындарында және өзіне-өзі қызмет көрсететін мейрамханаларда тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыс-аяқтарды және фастфуд орамдарын жинау үшін, сондай-ақ пайдаланылған науаларды уақытша сақтау үшін қолданылады. Модель тұғырдан тұрады және қоқыс дорбасымен бірге пайдаланылатын дөңгелектердегі ішкі резервуардың қоқыс жинағышы ретінде қызмет етеді. Тұғыр мен сыйымдылық тегістелген қоспаланған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 20 қоқыс дорбасы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қоқысты шығару шкафтың жоғарғы жағындағы көлденең қақпақ арқылы жүзеге асырылады
- Қақпақты көтеру ыңғайлы рычагтың көмегімен жүзеге асырылады
- Қоқыстың төгілуін болдырмайтын арнайы шұңқыр
- Қаптың бекіткіші бар домалатылған урна
- Науаларға арналған шектегіштер
Сипаттамалары:
- Қоқысқа арналған қаптың өлшемдері: 100х115 мм
- Өлшемдері:
- Тұғыр: 600х600х1250 мм
- Қоқысқа арналған сыйымдылық: 450х550х755 мм
- Салмақ:
- Тұғыр: 63,5 кг
- Қоқысқа арналған сыйымдылық: 12,5 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 76 келі |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | фудкорттар үшін |
| Көлем | 240 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 402 330 ₸





