
ATESY қалдықтарды жинау станциясы ССО-120-С-01
- Бар
- Коды:219981
562 028 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY SSO-120-C-01 қалдықтарды жинау станциясы қоғамдық тамақтандыру орындарында және өзіне-өзі қызмет көрсететін мейрамханаларда тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыс-аяқтарды және фастфуд орамдарын жинау үшін, сондай-ақ пайдаланылған науаларды уақытша сақтау үшін қолданылады. Модель тұғырдан тұрады және қоқыс дорбасымен бірге пайдаланылатын 4 доңғалақты ішкі қоқыс жәшігі ретінде қызмет етеді. Тұғыр мен сыйымдылық тегістелген қоспаланған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 20 қоқыс дорбасы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қоқысты шығару шкафтың жоғарғы жағындағы көлденең қақпақ арқылы жүзеге асырылады
- Ысырманы көтеру сенсорға жақындаған кезде автоматты түрде жүзеге асырылады
- Қуат өшірілген кезде ысырманы көтеру қолмен жүзеге асырылады
- Қоқыстың төгілуін болдырмайтын арнайы шұңқыр
- Контейнердің конус тәрізді пішінінің арқасында қоқыс дорбасын оңай алып тастауға болады
- Контейнерді ішке оңай айналдыруға және мойын астына дәл бекітуге арналған бүйірлік аялдамалар мен көлбеу пандус
- Оңтайлы биіктікке және ысырманың кең саңылауына байланысты пайдалану ыңғайлылығы
- Клиенттермен және қызмет көрсетуші персоналмен байланыс аймағында конструкция элементтерін бүктеу жарақат алудың алдын алады
- Науаларға арналған шектегіштер
- Есікті бекітуге арналған магнитті ысырма
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Сипаттамалары:
- Қоқысқа арналған қаптың өлшемдері: 80х110 мм
- Қаптамасы жоқ габариттері:
- Тұғыр: 520х500х1250 мм
- Қоқысқа арналған сыйымдылық: 365х435х755 мм
- Қаптамадағы габариттері: 540х615х1450 мм
- Қаптамасыз салмақ:
- Тұғыр: 42,7 кг
- Қоқысқа арналған сыйымдылық: 10 кг
- Қаптамадағы салмағы: 61,7
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Суретте көрсетілген науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 52.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 61.7 кг |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | фудкорттар үшін |
| Көлем | 74 л |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | металлик |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 562 028 ₸


