
ATESY қалдықтарды жинау станциясы ССО-240-С-01
- Бар
- Коды:220005
683 972 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY SSO-240-S-01 қалдықтарды жинау станциясы қоғамдық тамақтандыру орындарында және өзіне-өзі қызмет көрсететін мейрамханаларда тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыс-аяқтарды және фастфуд орамдарын жинау үшін, сондай-ақ пайдаланылған науаларды уақытша сақтау үшін қолданылады. Модель тұғырдан тұрады және қоқыс дорбасымен бірге пайдаланылатын дөңгелектердегі ішкі резервуардың қоқыс жинағышы ретінде қызмет етеді. Тұғыр мен сыйымдылық тегістелген қоспаланған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 20 қоқыс дорбасы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қоқысты шығару шкафтың жоғарғы жағындағы көлденең қақпақ арқылы жүзеге асырылады
- Ысырманы көтеру сенсорға жақындаған кезде автоматты түрде жүзеге асырылады
- Қуат өшірілген кезде ысырманы көтеру қолмен жүзеге асырылады
- Қоқыстың төгілуін болдырмайтын арнайы шұңқыр
- Контейнердің конус тәрізді пішінінің арқасында қоқыс дорбасын оңай алып тастауға болады
- Контейнерді ішке оңай айналдыруға және мойын астына дәл бекітуге арналған бүйірлік аялдамалар мен көлбеу пандус
- Оңтайлы биіктікке және ысырманың кең саңылауына байланысты пайдалану ыңғайлылығы
- Клиенттермен және қызмет көрсетуші персоналмен байланыс аймағында конструкция элементтерін бүктеу жарақат алудың алдын алады
- Науаларға арналған шектегіштер
- Есікті бекітуге арналған магнитті ысырма
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Сипаттамалары:
- Қоқысқа арналған қаптың өлшемдері: 100х115 мм
- Қаптамасы жоқ габариттері:
- Тұғыр: 600х600х1250 мм
- Қоқысқа арналған сыйымдылық: 450х550х755 мм
- Қаптамадағы габариттері: 620х715х1450 мм
- Қаптамасыз салмақ:
- Тұғыр: 51 кг
- Қоқысқа арналған сыйымдылық: 12,5 кг
- Қаптамадағы салмағы: 74 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Суретте көрсетілген науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Қалдықтарды жинау станциясы ССО-140-С-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 63.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 74 келі |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | фудкорттар үшін |
| Көлем | 124 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | металлик |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 683 972 ₸


