
КАЙМАН УК-350-М А қалдықтарды жинау станциясы
- Бар
- Коды:248517
137 466 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН УК-350-М А қалдықтарды жинау станциясы қоғамдық тамақтандыру орындарында және өзіне-өзі қызмет көрсететін мейрамханаларда тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыстарды және фастфуд қаптамаларын жинау және пайдаланылған науаларды уақытша сақтау үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ысырманы ашу механизмі: маятникті
- Пайдаланудың қарапайымдылығы үшін жапқыштың оңтайлы биіктігі мен кең ойығы
- Клиенттермен және қызмет көрсетуші персоналмен байланыс аймағында конструкция элементтерін бүктеу жарақат алудың алдын алады
- Есікті жабық күйде бекітуге арналған магнитті ысырма
Қосымша сипаттамалар:
- Қоқысқа арналған сыйымдылықтың максималды габариттері: 250х420х700 мм
- Қаптамадағы габариттері: 510х400х1170 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19 келі |
| Биіктігі | 1154 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | фудкорттар үшін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | металлик |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 137 466 ₸


