
KAYMAN СО-124-Р А қалдықтарды жинау станциясы
- Бар
- Коды:248480
378 926 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СО-124-Р А қалдықтарды жинау станциясы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және өзіне-өзі қызмет көрсететін мейрамханаларда тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыстарды және фастфуд қаптамаларын жинау, сондай-ақ пайдаланылған науаларды уақытша сақтау үшін пайдаланылады. Модель қоқыс дорбасын мықтап бекітетін жақтауы бар 4 доңғалақты жылжымалы қоқыс жәшігімен жабдықталған. Тұғыр мен сыйымдылық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 20 қоқыс дорбасы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ысырманы ашу механизмі: қолмен
- Рычагтың болуы ысырманың қолмен жанасуын болдырмайды
- Контейнердің конус тәрізді пішінінің арқасында қоқыс дорбасын оңай алып тастауға болады
- Контейнерді ішке оңай айналдыруға және мойын астына дәл бекітуге арналған бүйірлік аялдамалар мен көлбеу пандус
- Пайдаланудың қарапайымдылығы үшін жапқыштың оңтайлы биіктігі мен кең ойығы
- Клиенттермен және қызмет көрсетуші персоналмен байланыс аймағында конструкция элементтерін бүктеу жарақат алудың алдын алады
- Науаларға арналған шектегіштер
- Есікті жабық күйде бекітуге арналған магнитті ысырма
Қосымша сипаттамалар:
- Қоқысқа арналған қаптың өлшемдері: 100х115 мм кем емес
- Қоқысқа арналған сыйымдылықтың габариттері: 450х550х755 мм
- Қаптамадағы габариттері: 620х715х1450 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген. Суретте көрсетілген науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 74 келі |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | фудкорттар үшін |
| Көлем | 124 л |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | металлик |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 378 926 ₸


