
VIATTO JW-CPT68 қоқысқа арналған контейнер
- Бар
- Коды:222064
67 926 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-CPT68 контейнері қонақүйлердің, сауда орталықтарының, кеңселердің, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының және басқа да көпшілік тұратын орындардың санитарлық тораптарында қоқыстарды жинауға және жинауға арналған. Модель педальмен, топсалы қақпақпен және корпусқа біріктірілген тұтқамен жабдықталған. Бұйым соққыға төзімді пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түсі | Сарғыш |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4660114845797 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.28 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.58 кг |
| Биіктігі | 670 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Көлем | 68 л |
| Қақпағымен Педаль тұтқасыматериал | пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 67 926 ₸


