
VIATTO JW-CR76E қоқыс салатын бак
- Бар
- Коды:224266
21 911 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-CR76E қоқыс жәшігі қонақүйлерде, сауда орталықтарында, кеңселерде, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қоқыстарды жинауға және жинауға арналған. Бұйым полипропиленнен жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 492х492х584 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Полипропилен |
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.405 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.409 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Көлем | 76 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 21 911 ₸


