
Cambro 35CW 110 қара сорпа ыдысы
- Бар
- Коды:101394
2 493 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 35CW 110 сорпа ыдысы қоғамдық тамақтандыру орындарында кәсіби пайдалануға арналған. Үлгі мектептерде, асханаларда және денсаулық сақтау мекемелерінде қызмет көрсету үшін өте қолайлы. Бұйым Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Иістерді сіңірмейді, дақтар мен сызаттардың пайда болуына төзімді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- Микротолқынды пеште пайдалану ұсынылмайды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 64602 / 110 35CW |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.05 кг |
| Биіктігі | 54 мм |
| Тереңдігі | 98 мм |
| Қаптамадағы саны | 48 дана. |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 252 мл |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 98 мм |
- Бағасы: 2 493 ₸


