
Cambro 35CW 148 ақ сорпа ыдысы
- Бар
- Коды:101393
2 685 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 35CW 148 сорпа ыдысы қоғамдық тамақтандыру орындарында кәсіби пайдалануға арналған. Үлгі мектептерде, асханаларда және денсаулық сақтау мекемелерінде қызмет көрсету үшін өте қолайлы. Бұйым Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Иістерді сіңірмейді, дақтар мен сызаттардың пайда болуына төзімді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- Микротолқынды пеште пайдалану ұсынылмайды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 55059 / 148 35CW |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.05 кг |
| Биіктігі | 54 мм |
| Тереңдігі | 98 мм |
| Қаптамадағы саны | 48 дана. |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 252 мл |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 98 мм |
- Бағасы: 2 685 ₸


