
Cambro 45CW 148 ақ сорпа ыдысы
- Бар
- Коды:101392
3 352 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 45CW 148 сорпа ыдысы қоғамдық тамақтандыру орындарында кәсіби пайдалануға арналған. Үлгі мектептерде, асханаларда және денсаулық сақтау мекемелерінде қызмет көрсету үшін өте қолайлы. Бұйым Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Иістерді сіңірмейді, дақтар мен сызаттардың пайда болуына төзімді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- Микротолқынды пеште пайдалану ұсынылмайды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 55060 / 148 45CW |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.056 кг |
| Биіктігі | 33 мм |
| Тереңдігі | 117 мм |
| Қаптамадағы саны | 48 дана. |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 150 мл |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 117 мм |
- Бағасы: 3 352 ₸


