
Салат ыдысы Cambro 10CW 133 (278мл)
- Бар
- Коды:288327
3 979 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro салат ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлерде, пәтерлерде, қонақүйлерде және кеңселерде пайдалануға арналған. Ыдыс пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 48 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Көлем | 278 мл |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 102 мм |
- Бағасы: 3 979 ₸


