
Cambro 120CWP 148 тәрелкесі ақ түсті
- Бар
- Коды:101399
9 437 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 120CWP 148 тәрелкесі қоғамдық тамақтандыру орындарында кәсіби пайдалануға арналған. Үлгі мектептерде, асханаларда және денсаулық сақтау мекемелерінде қызмет көрсету үшін өте қолайлы. Бұйым Camwear беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған®.
Ерекшеліктері:
- Иістерді сіңірмейді, дақтар мен сызаттардың пайда болуына төзімді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- Микротолқынды пеште пайдалану ұсынылмайды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 55058 / 148 120CWP |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.17 кг |
| Тереңдігі | 229 мм |
| Қаптамадағы саны | 24 дана. |
| Серия | Camwear |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Баға сегменті | жоғары |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 9 437 ₸


