
ProHotel CD026B-0.5 салат ыдысы
- Бар
- Коды:120889
6 069 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CD026B-0.5 салат ыдысы механикалық және жылулық әсерлерге төзімділігі жоғары ыстыққа төзімді шыныдан жасалған. Бұйымның қос қабырғасы және дөңгелек пішіні бар.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Шыны |
| Түсі | Мөлдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3031678 |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 128 мм |
| Көлем | 550 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 128 мм |
- Бағасы: 6 069 ₸


